AURORA BİLİŞİM’E HOŞGELDİNİZ

AURORA BİLİŞİM 2015 yılında ticari yazılımların geliştirilmesi, yaygınlaştırılması, bu yazılımlara ait ek taleplerin uygulanması, özel projelerin uyarlanması ve danışmanlık destek ve taleplerinin karşılanması amacı ile kurulmuştur.

Misyonumuz müşterilerimizin ihtiyaçlarına en uygun çözümler sunarak, onlara değer katmak, beklentilerini en iyi şekilde karşılayarak gerçekleştirmektir.

Yenilikçi, verimlilik odaklı, zamana karşı yarışan ve takım ruhuyla çalışan ekibimiz, sizler için hep daha iyiyi hedeflemektedir.

AURORA BİLİŞİM müşterilerinin teknoloji ortağı olmak suretiyle, onlarla uzun süreli ilişkiler kurmayı, daha profesyonel ve daha katma değerli hizmet sunmayı temel hedef edinmiştir.

AURORA BİLİŞİM’in hedefi; müşterilerinin gelir gider dengelerinde pozitif etkiyi ortaya koyan teknolojiyi hızlı bir şekilde uygulayarak yaygınlaştırmak, sürekliliğini sağlamak ve müşterilerinin kullanımına sunmak üzere faaliyet göstermektir.

Belgelerimiz

Misyon

Bilişim alanında, hızlı, güncel, ölçülebilir, sürdürülebilir, kalite odaklı, inovasyonda aksiyoner olmak.

Vizyon

Güncel bilişim hizmetini verimlik odaklı kurmak. Firma çalışanlarımızın İş zekası odaklı iş geliştirme kabiliyetlerini etkin ve sürekli kılmak. Firma faaliyetleri doğrultusunda güncel yazılım mimarileri ile kaliteli, çevik yazılım ürünlerini uluslararası standartlarda geliştirmek ve sürdürmek. Sistem ve Network gibi altyapısal hizmetleri kalite odaklı sürdürülür ve güncel tutmak. Uluslararası standartlarda veri merkezleri kurmak, verimli yönetmek, güncel teknoloji ile sürdürmek.